Kes me oleme?

HOOVI on Eesti kodumaisel kapitalil põhinev finantstehnoloogia ettevõtte. Meie missiooniks on tuua ettevõtlusesse täiendavat paindlikkust ja likviidsust, võimaldades kinnisvaraomanikel võtta oma tulevane üüritulu ettemaksuna välja.

Mikk Laos
CEO
Karl Märka
COO
Egert Metsandi
CTO
Miks me seda teeme?

Olles tegutsenud ise üürileandjate ja üüriinvestoritena omandasime me aastate jooksul üüriäris järgnevad olulised õppetunnid:

  • Kinnisvara soetamine on väga kapitalimahukas ning vähelikviidne investeering
  • Kinnisvara välja üürimine on äri nagu iga teine, mitte passiivne intresside kogumine
  • Üüriäris tegutsejate kaks suurimat probleemi on madal tootlus ja vähene ligipääs kapitalile
  • Traditsiooniliste finantseerimisasutuste jaoks ei ole üüriäri tõsiseltvõetav ettevõtlusvaldkond

Erinevalt traditsioonilistest finantseerimisasutustest võtame meie üüriäri kui ettevõtlusvaldkonda väga tõsiselt. Me oleme võtnud oma missiooniks tuua üüriärisse täiendavat paindlikkust ja likviidsust, võimaldades üüripinna omanikel võtta oma tulevane üüritulu ettemaksuna välja. Enam ei pea sa uute investeerimisvõimaluste avanedes, renoveerimistööde teostamisel, sisustuse soetamisel või ootamatute rahavooprobleemide korral mõnda oma objekti maha müüma, kaasama oma isiklikku raha ega võtma kõrge intressiga mikrolaenu. Üüritulu ettemaks on parem lahendus – muuda oma üürilepingud kohe rahaks!

Kust me tuleme?

Meie teekond sai alguse 2018. aasta veebruaris, kui grupp finantssektori taustaga kinnisvaraentusiaste kokku tuli ning ühiselt endale südamelähedast probleemi lahendama asus. Hoovi meeskonnas saavad üheks tervikuks kokku kolm väga erinevat valdkonda - finants, kinnisvara ja tehnoloogia. Tänu unikaalsele kombinatsioonile erinevatest kogemustest, oskustest ja huvidest sündiski täiesti unikaalne teenus - üürilepingute monetiseerimine läbi üüritulu ettemaksu.