Kes me oleme?

HOOVI on Eesti kodumaisel kapitalil põhinev finantstehnoloogia ettevõtte. Me võimaldame kinnisvara üürimisega tegelevatel ettevõtjatel müüa oma üürilepingu nõudeõiguse, tagada endale sellega õigeaegsed üüri- ja kõrvalkulude laekumised, vabaneda võlglastega tegelemisest ning vajadusel võtta ka tulevane üüritulu ettemaksuna välja.

Mikk Laos
Tegevjuht
Karl Märka
Krediidijuht
Egert Metsandi
IT-juht
Trevor Tints
Müügijuht
Marge Raitma
Kliendihaldur
Kevin Omelin
Kliendihaldur
William Straus
Full-stack arendaja

Miks me seda teeme?

Olles ise väikeettevõtjad ja väikeinvestorid oleme me läbi oma kogemuste saanud selgeks mõned valusad põhitõed:

  • Kinnisvara on kapitalimahukas ja vähelikviidne investeering ning paneb kapitali pikaks ajaks lukku
  • Traditsiooniliste finantseerimisasutuste jaoks ei ole üüriäri tõsiseltvõetav ettevõtlusvaldkond
  • Alustava ja väikeettevõtja või MTÜ võimalused kapitali kaasamiseks on väga piiratud
  • Ärilaenu taotlemine on pikk ja keeruline protsess ning nõuab tagatisvara või on kõrge intressiga

Erinevalt traditsioonilistest finantseerimisasutustest võtame meie üüriäri kui ettevõtlusvaldkonda väga tõsiselt ning näeme oma klientidena just ennekõike väikeettevõtjaid. Me oleme võtnud oma missiooniks aidata ettevõtlikel inimestel jõuda oma unistustele lähemale pakkudes neile lisakapitali ja likviidsust. Selle jaoks oleme me esimese teenusepakkujana Eestis loonud võimaluse müüa oma elamu- või äripinna üürilepingu nõudeõiguse edasi ja võtta tulevane üüritulu kohe kasutusele. Enam ei pea sa uute investeerimisvõimaluste avanedes, renoveerimistööde teostamisel, masinate soetamisel või ootamatute rahavooprobleemide korral oma kinnisvara maha müüma, kaasama oma isiklikku raha ega võtma laenu. Üüritulu ettemaks on parem lahendus – muuda oma üürilepingud kohe rahaks!

Kust me tuleme?

Meie teekond sai alguse 2018. aasta veebruaris, kui grupp finantssektori taustaga kinnisvaraentusiaste kokku tuli ning ühiselt endale südamelähedast probleemi lahendama asus. Hoovi meeskonnas saavad üheks tervikuks kokku kolm väga erinevat valdkonda - finants, kinnisvara ja tehnoloogia. Tänu unikaalsele kombinatsioonile erinevatest kogemustest, oskustest ja huvidest sündiski unikaalne teenus - üürinõuete ostmine.