Avaleht
>>
Finantsblogi
>>
Mis on ettevõtte järelmaks?

Mis on ettevõtte järelmaks?

Ettevõtte järelmaks on rahaline vahend, mis võimaldab ettevõtetel omandada olulisi teenuseid või tooteid, ilma suuri ühekordseid makseid tegemata. Ettevõtte järelmaks toimib struktureeritud tagasimaksegraafiku alusel, kus ettevõte tasub kulud kindlaksmääratud perioodi jooksul.

Mis on ettevõtte järelmaks?

Ettevõtte järelmaks on rahaline vahend, mis võimaldab ettevõtetel omandada olulisi teenuseid või tooteid, ilma suuri ühekordseid makseid tegemata. Ettevõtte järelmaks toimib struktureeritud tagasimaksegraafiku alusel, kus ettevõte tasub kulud kindlaksmääratud perioodi jooksul. Näiteks võib ettevõte maksta kulud tagasi igakuiselt, kvartaalselt või aastaste maksetena, sõltuvalt finantsvõimekusest ja eelistustest. Järelmaksu paindlik lähenemine aitab vältida ootamatuid kulutusi ja võimaldab ettevõtetel paremini planeerida oma eelarvet, tagades samas vajalike investeeringute tegemise.

Kuidas toimib Hoovi ettevõtte järelmaks?

Hoovi järelmaksuga saad jagada oma tellimuse eest tasumise väiksemateks osamakseteks või lükata tasumise tähtaega edasi. Hoovi järelmaksu saab kasutada enamike Eestis tegutsevate kaupmeeste ja teenusepakkujate juures. Tasuda saab kas e-poes Hoovi makselinki kasutades või esitades ostuarve Hoovi veebilehe kaudu. Ostuarve väljastab Sulle kaupmees või teenusepakkuja. Kui Sinu ettevõttel ei ole veel Hoovi kontot, siis luuakse see esimese ostu vormistamisel.

Kõigepealt pead üles laadima arve ning seejärel kinnitama ostu. Tööpäeva jooksul saadame Sulle allkirjastamiseks ostukinnituse. Arve tasume Sinu eest otse kaupmehele või e-poele arves toodud rekvisiitidel. Ostu eest saad tasuda vaba maksegraafiku alusel endale sobivate osadena.

Esita arve millele soovid järelmaksu vormistada.

Põhjused, miks kasutada Hoovi ettevõtte järelmaksu

Tee vajalik ost juba täna

Ära pane käibevahendeid ostu alla kinni ja tee oma ettevõtte arenguks vajalik ost kohe ära.

Juhi paremini rahavooge

Vaba tagasimaksegraafik võimaldab Sul juhtida ettevõtte rahavoogu vastavalt äri iseloomule.

Käibemaksu saad tagasi küsida

Erinevalt eraisiku järelmaksust saad Hoovi järelmaksuga ostes sisendkäibemaksu tagasi küsida.

Olukorrad, millal ettevõtte järelmaksu kasutada

Olulised tehingud ja investeeringud

Ettevõtte järelmaks on kasulik suurte tehingute ja investeeringute puhul, näiteks uue varustuse või tehnoloogia soetamisel. See võimaldab ettevõttel hankida vajalikud ressursid ilma kohe kogu summat välja maksmata.

Laienemine ja kasvustrateegiad

Ettevõtte järelmaks on suurepärane vahend, kui ettevõte plaanib laienemist või rakendab kasvustrateegiaid. See võimaldab ettevõttel teha vajalikke investeeringuid ilma, et see koormaks kohe oluliselt nende rahavoogu.

Tähtajalised projektid

Kui ettevõttel on tähtajaline projekt, mis nõuab suuri finantsväljaminekuid, võib järelmaks olla ideaalne lahendus. See võimaldab kulud jaotada projekti kestel ära, muutes eelarve haldamise tõhusamaks.

Kiire varustuse asendamine

Kui ettevõttel on vaja asendada olulist varustust või tehnoloogiat, saab nendele puudustele tänu järelmaksule kiiresti reageerida, ilma kohe suuri kulutusi tegemata. 

Kokkuvõte: ettevõtte järelmaks

Ettevõtte järelmaks on väärtuslik finantstööriist, mis võimaldab ettevõtetel teha olulisi investeeringuid ja tagada vajalikud ressursid ilma suurte ühekordsete väljaminekuteta. Struktureeritud tagasimaksegraafik aitab ettevõtetel tõhusamalt planeerida eelarvet ja saavutada edu oma äritegevuses. Oluline on hoolikalt kaaluda, millal ja kuidas ettevõtte järelmaksu kasutada, tagades sellega ettevõtte jätkusuutliku finantsjuhtimise.

Võta ühendust Hoovi finantsspetsialistidega ja leiame Sinu ettevõttele parima järelmaksu lahenduse. 

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

VIRTUAALNE ARVELDUSKREDIIT ETTEVÕTTELE

Krediidilimiit kuni 30 000€
Vaba maksegraafik
Kui krediiti ei kasuta, siis tasud puuduvad
küsi hinnapakkumist
Intress alates 1% kuus
Finantseerimisasutuse tegevusluba nr. FFA000412