Avaleht
>>
Finantsblogi
>>
Ärilaen üürilepingu tagatisel?

Ärilaen üürilepingu tagatisel?

Kes on kunagi enda äritegevuse käigus võõrkapitali kasutanud, teavad, et krediidiandjad aktsepteerivad laenu tagatisena üldjuhul kas kinnisvara, väärtpabereid või ettevõtte omaniku käendust. Hoovi lisab siia loetelusse ka üürilepingud, mida võib samuti käsitleda kui väärtpabereid. Miks kasutada üürilepingut laenu tagatisena?
Iga eduka majanduse veduriks on ettevõtlikud inimesed ja nende loodud ettevõtted. Kui sinagi plaanid alustada oma ettevõttega, laiendada olemasolevat äri või leevendada hoopis ettevõttes tekkinud ootamatut rahavooprobleemi, siis tuleb esimesena lahendada finantseerimise küsimus. Kui endal ei ole kohe kogu vajaminevat kapitali võtta, siis on üks lahendus võõrkapitali kaasamine.

Kes on kunagi enda äritegevuse käigus laenuraha kasutanud, teavad, et krediidiandjad aktsepteerivad laenu tagatisena üldjuhul kas kinnisvara, väärtpabereid või ettevõtte omaniku käendust. Hoovi lisab siia loetelusse ka üürilepingud, mida võib samuti käsitleda kui väärtpabereid.

Miks kasutada üürilepingut laenu tagatisena?

Kui sa soetad pangalaenuga endale kodu, kolid hiljem oma elukaaslasega kokku ja üürid tühjaks jäänud korteri välja, tähendab selle elamispinna üürileping sinu jaoks regulaarset sissetulekut, mis jätkub seniks, kuni sul on võimalik korterit välja üürida ja sinna jätkuvalt uusi üürnikke leida. Üürimaksed laekuvad sulle igakuiselt väikeste summadena, kuid enamus üüripinna potentsiaalist on igavesti tulevikus. Sinu tulevane üüritulu on kinni sinu üürilepingus. Meie eesmärk on pakkuda kinnisvaraomanikele võimalust muuta oma üürilepingud kohe rahaks ning investeerida see raha oma äritegevusse, kasvatada seeläbi oma jõukust ning panustada oma ettevõtete kaudu Eesti majanduse kasvu.

Kuidas oma üürilepingute rahaks tegemine käib?

Hoovi sõlmib sinuga nõude loovutamise lepingu ja maksab tulevase üüritulu sinu ettevõttele kohe välja. Üürnikuks võib olla ka sinule endale kuuluv ettevõte. Me teeme igale kliendile personaalse pakkumise ning teenustasu sõltub iga lepingu puhul lepingu riskantsusest. Näiteks kui üürileandja on eraisik, kogub üüri oma ettevõttele ning üürnikuks on kaks kaasüürnikust eraisikut on meie risk madalam kui üürilepingu puhul, kus üürnikuks on üürileandja enda ettevõte.

Kui ka sina soovid muuta oma üürilepingud rahaks, siis tutvu meie tingimustega ja esita taotlus www.hoovi.ee

Hoovi on uus ja värske Eesti kapitalil põhinev finantsettevõte, mis pakub kinnisvaraomanikele üürilepingud rahaks teenust. Lisainfo saamiseks kirjuta meile support[at]hoovi.ee.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

VIRTUAALNE ARVELDUSKREDIIT ETTEVÕTTELE

Krediidilimiit kuni 30 000€
Vaba maksegraafik
Kui krediiti ei kasuta, siis tasud puuduvad
küsi hinnapakkumist
Intress alates 1% kuus
Finantseerimisasutuse tegevusluba nr. FFA000412